Ohrev vody pomocou fotovoltických panelov logitex

Ohrev vody pomocou solárnych panelov

Ohrievače vody LOGITEX
Ohrievače vody zn. LOGITEX predstavujú nové technické riešenie ohrevu vody pri využití ekologicky čistých zdrojov energie. Pre ohrev vody sa využíva energia slnka, ktorá pomocou fotovoltaických článkov vyrába jednosmerný elektrický prúd, ktorý zohrieva vodu v zásobníku.
Originálnym riešením je napojenie výhrevnej špirály na fotovoltaické panely, pri ktorom nevznikajú žiadne straty elektrickej energie a preto zariadenie pracuje veľmi efektívne, pričom je zabezpečená tepelná ochrana a bezpečná regulácia celého systému.
Jednoduchosť a variabilita umiestnenia fotovoltaických panelov, ich bezúdržbová prevádzka a veľmi jednoduché prepojenie so zásobníkom vody pomocou tenkého elektrického kábla dáva prakticky neobmedzené možnosti využitia zariadenia v rodinných a panelových domoch, ako aj v priemyselných objektoch.
Využitie fotovoltaických panelov na ohrev vody je ekologická výroba elektrickej energie, ktorú si v plnom rozsahu spotrebováva priamo výrobca.Nie sú potrebné žiadne povolenia na pripojenie a nemusia sa nakupovať ďalšie prídavné zariadenia. Je to zatiaľ najefektívnejšie a bezstratové využitie ekologickej elektrickej energie z fotovoltaických panelov.
Z celospoločenského hľadiska sa jedná o výrobu elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov.

web výrobcu: Logitex-hybridné ohrievače vody

ohrev vody-logitex

Pre informácie o cenách a objednávky vyplňte dotazník.

 

Formulár pre záujemcov o ohrev vody pomocou hybridného bojleru LOGITEX

Neváhajte a kontaktujte nás.

Ponúkame Vám vypracovanie cenovej ponuky zdarma.

Vyplnťe dotazník a my Vám vypracujeme predbežnú cenovú ponuku.